Okolí pensionu

V blízkosti obce Březí se nacházejí dlouhé cyklostezky, a nedalekém Mikulově je možno shlédnout barokní zámek, morový sloup s kašnou na náměstí, známou Dietrichsteinskou hrobku, židovský hřbitov, turoldské jeskyně, staré piaristické gymnázium s kostelem sv. Jana Křtitele, Sgrafitový dům, či výlet na sv. Kopeček.

Nedaleko se rozléhá tzv. Lednicko-valtický areál, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Z nejznámějších památek můžeme jmenovat Minaret, Janohrad, Belveder, zámek Valtice a Lednice anebo Kolonádu. Za zmínku ještě stojí možnost koupání a rybolovu na mušovských jezerech.
16 km od penzionu se nachází Aqualand Moravia, nabízející řadu vodních atrakcí, saun, wellness apod.
Ve vzdálenosti 26 km jsou termální lázně v Laa.

O obci Březí

V obci se nacházejí dvě restaurace, dva obchody, pošta, velká sportovní hala, koupaliště s tenisovými kurty a plážovým volejbalem.

Během roku se v obci pořádají kulturní a společenské akce. K těm nejoblíbenějším a nejznámějším patří zahrádkářský ples (leden), maškarní ples (únor), košt vína (březen), tradiční krojované hody (červen), rybářské závody (srpen), pálavské vinobraní (září), či zpívání mužského a ženského sboru.

Mikulovský zámek
Janohrad
Valtice