Vinárna - Vinotéka - Salonek

Vinárna nabízí možnost degustace velkého množství druhů vín, která nabízí naše vinotéka. K dispozici Vám je také jiné občerstvení - dva druhy točeného piva, nealko nápoje, italská káva a výborná zmrzlina. Vinárna Vám nabízí možnost posezení s přáteli nad sklenkou dobrého vína v příjemném prostředí. V případě zájmu je také k dispozici vinný sklípek, který skýtá velké množství archivních vzorků červených a bílých vín. Samozřejmě s následnou možností degustace.

Vinotéka Vinařského domu čítá mnoho druhů vín od různých vynikajících vinařů (Vinařství Kern, Vinařství Šebesta, …) i vína vlastní produkce. Ve vinotéce si můžete zakoupit láhvová i sudová vína dle aktuální nabídky a v sezóně máte možnost koupi kvalitního burčáku. Pokud si nebudete jisti výběrem druhu vína, je Vám k dispozici několik užitečných rad - jak koupit to pravé víno, které Vám bude chutnat či vysvětlení vinařské terminologie.

K dispozici je také salonek. Je zde možno pořádat ruzné akce, jako např.(narozeniny, srazy a jiné). Nebo jen být se svými přáteli nikým nerušen v soukromí.

Salonek
Vinarna
Sklep
Sklap
Archiv
Archiv
Archiv
Archiv
Archiv